Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
▶Добре дошли!

Бийкън Хилс може да изглежда като едно съвсем обикновено градче, но това далеч не е така. За него определено важи поговорката -"Не съдете книгата по корицата."
Вход

Забравих си паролата!

BGtopГласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Latest topics
» Malia and Allisom
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyВто Юли 28, 2015 4:51 pm by Malia Hale

»  stiles&Malia
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyВто Юли 28, 2015 4:49 pm by Malia Hale

» Запази си лик
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyНед Юли 12, 2015 7:35 pm by davina-

» Алисън и Хармъни//няколко дни по - късно
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyПет Юли 10, 2015 8:19 am by Алисън Арджънт

» i'm evil to the core, what i shouldn't do, i will.they say i'm emotional, what i wanna save i kill.
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyСъб Юли 04, 2015 9:24 pm by stiles stilinski.

» Let the freaky Halloween party begin
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyСъб Юли 04, 2015 7:40 am by Алисън Арджънт

» Другарче за РП
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyПет Юли 03, 2015 8:30 pm by Theo.

» Другарче за ГИФ РП
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyПет Юли 03, 2015 8:30 pm by Malia Hale

» Главни герои
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ EmptyПет Юли 03, 2015 6:00 pm by Лидия Мартин

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 44, на Вто Юни 23, 2015 7:14 pm
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ Tumblr_n6o1xa67Cw1rsc3z0o2_250
Lydia
ADMINISTRATOR; Лидия - 17 - FC: HOLLAND RODEN- BANSHEE
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ Tumblr_n2yt73pPWp1qm9mpuo10_250
Allison
ADMINISTRATOR and Moderator; Алисън - 18 - FC: CRYSTAL REED - HUNTER

i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/

2 posters

Go down

i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ Empty i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/

Писане by -miss darcy; Вто Юни 23, 2015 7:33 pm

Времето беше повече от прекрасно. Слънцето грееше и радостно ободряваше всичко наоколо. Все едно с една вълшебна пръчица правеше не само хората да изглеждат поне малко по-щастливи и усмихнати, от което имаха нужда, защото по принцип изглеждаха постоянно нацупени и нещастни, но и самата природа изглеждаше, така все едно е част от едно малко райско кътче.. е, само ако не беше шумотевицата от забързаните на някъде коли, всичко щеше да е перфектно. Но разбира се думата "перфектно" изобщо не можеше да съществува в нашия свят днес. Всичко друго, но не и точно тази дума.
И какво по-хубаво от това в такъв прекрасен ден да се разходиш в парка, да подишаш малко чист и свеж въздух, да погледаш малко забързани хора, държащи топло кафе в ръка, тръгнали към поредната си професионална задача и освен това да се насладиш на тишината и спокойствието на природата, макар и да си заобиколен от толкова много хора. Но в град като този, където и да отиде човек, винаги щеше да намери още някой там. Понятието "да остана сам" също не можеше да съществува тук, въпреки че понякога ми се искаше точно това.
Седнах на една от възможно най-забутаните пейки в парка, от която човек спокойно можеше да наблюдава всички останали, но в повечето случай, те дори нямаше да го забележат. Наблюдавах забързаният им начин на живот, докато пиех горещото си карамелено капучино. Това винаги ми действаше успокояващо. Можех да си седя тук с часове и да продължа да правя това, което повечето биха характеризирали като "нищо", което за мен беше моето малко бягство от реалността. Не че не харесвах реалността, напротив, харесваше ми и то прекалено много.
Наблюдавах всички и можеше да се каже, че ги "изследвах". Съставях си преценка за тях от походката им, от начина по който изговаряха думите си, които дори не можех да чуя, от това как бяха облечени, от това дори как държаха чантата и кафето си. И в заключение можех да кажа, че всички бяха прекалено обикновени, прекалено скучни, прекалено сиви. И не бих искала да имам общо с нито един от тях
Забавлявах се с това и дори бях забравила за всичките домашни, с които ни бяха затрупали в училище и които щяха да ми отнемат толкова малко време, защото бяха повече от елементарни и които незнайно защо се струваха ужасно трудни на всички. В какъв свят живеехме изобщо?! И точно тогава мина едно малко момиченце, което забързано крачеше с книга в ръка и само викаше на майка си: "Хайде, мамо, ще закъснеем за училище" и преди да успея да си кажа:"Колко сладко и умно дете.. да можеше повечето да са като него" се сетих, че самата аз закъснявах за училище и на всичкото отгоре трябваше днес да бъда като всички онези идиоти от училище, които отиваха без домашно и то защо.. само защото имах по-важно занимание и то беше да обиждам и анализирам хората. Любимото ми занимание днес май щеше да ми изиграе лоша шега, кой да предположи, че и това щеше да ми се случи
Набързо взех чантата си и се забързах натам като по пътя се опитвах да направя и това, което се предполагаше, че вече трябваше да съм свършила. Тези две занимания едновременно ми идваха в повече, защото се сблъсках поне с дузина хора, които не спираха да викат зад мен, но аз така и не се спрях да ги чуя какво ми казват, а и всъщност предполагах, че нямаше да е нищо хубаво. Цялата тази одисея продължи сигурно 20 минути
И на всичкото отгоре, когато стигнах заветната дестинация, удари звънецът за край на втория час. Сериозно ли?! А толкова исках отново да се заяждам с учителката по френски и да поправям произношението и, и после да и се смея на реакцията, но уви пропуснах това велико забавление.
И естествено, когато не ти върви, си продължава в същия дух, защото само след по-малко от секунда видях най-дразнещото същество в училище Лидия. Както винаги не можех да не и кажа нещо. Дори и да беше само, за да я изнервя. Впечатление ми направиха листите, които държеше и разбира се, като човек, който винаги търси грешките в другите, забелязах че и тя беше допуснала такава.
-Знам, че за теб е твърде трудно, но няма ли поне веднъж да напишеш това правилно на френски, изпуснала си една буква
Понякога сама се чудих на себе си как мога да се заяждам за подобни дреболии.
-miss darcy;
-miss darcy;
Human
Human

Posts : 10
Join date : 23.06.2015

Върнете се в началото Go down

i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ Empty Re: i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/

Писане by Лидия Мартин Сря Юни 24, 2015 6:56 pm

Будилника на телефона на Лидия иззвъня, давайки старта на поредния натоварен ден. Момичето сънено отвори очи, погледна към прозореца, чиито завеси бяха дръпнати и зарови глава във възглавницата. Изобщо не й се измъкваше от топлата прегръдка на плюшените завивки, особено когато знаеше, че й предстоят тесто по Геометрия и Физика в училище. Е, не, че за нея бяха трудност, защото тя бе пълна отличничка както вече всички добре знаеха.
Лидия се измъкна и нахлузи лилавите си пухкави чехли, отпрявайки се към банята за топлъ душ. Само след няколко минути тя се появи отново в стаята, настанявайки се пред тоалетката, за да изпълни сутрешната си рутина. Крем с аромат на кокос ванилия, съвсем малко коректор, след това четката на спиралата премина по изящно дългите й мигли, очната линия очерта клепачите й , а визията бе завършена с червено червило - запазената марка на госпожица Мартин, която се усмихна на отражението си, доволна от невероятния резултат. Днес ягодово русата й коса бе сплетена на две плитки и увита като венец около главата й. Тоалетът който избра бе рокля на цветя и любимите й боти на средно висок ток. След бързата закуска се появи Алисън, с чиято кола всеки ден стигаха до училище . Те проведоха обикновения си сутрешен разговор, който не можеше да бъде наречен нормален, поради наличието на думите "върколаци" и "трупове" и не след дълго се озоваха в училище.
Лидия вървеше уверено по коридора, поговори с Ейдън и се отправи към кабинета по Френски, когато на пътя й се изпречи някой, който тя най-малко искаше да види тази сутрин. Дарси, изключително неприятно момиче, което винаги завиждаше на Лидия и именно за това винаги се опитваше да открие нейна грешка или да се самоизтъкне, само дето вместо да впечатли някого, тя изглеждаше прекалено жалко.
-Не съм ти искала мнението! -отвърна Лидия и се усмихна многозначително. -И вместо да гледаш в моята тетрадка, трябваше да се погледнеш в огледалото преди да излезеш облечена по този начин! - Мартин продължи по пътя си решена да не обръща внимание на Дарси, но нещо й подсказа, че това момиче няма да се спре току така.
Лидия Мартин
Лидия Мартин
"You can call me queen B."
i ask you to judge me by the enemies I have made /lydia and darcy/ F7PLEnC

Posts : 44
Join date : 29.03.2014
Age : 25

https://teenwolfrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите